FA | EN

بیناترین چشمها آن است که در کار خیر به کار رود خیر الناس من انتفع به الناس (پیامبر اکرم ص)              اعتراف به ناتوانی بزرگترین توانائی است             آیا می دانید رودکی، پدر شعر فارسی که در سن ۸ سالگی حافظ کل قرآن کریم بود؛ نابینا بوده است؟              نگاه زاده علاقه ست،اگر دو چشم عشق به تو نگاه کند             یکی از عوامل اصلاح و تربیت ،معاشرت با صالحان و نیکان است.(شهید مرتضی مطهری)            


کلام روز

عمر آشفته ای که با آمدن شب و رفتن روز در گذر است و خواه و ناخواه باید آرام بگیرد چه بهتر که با پندار و گفتار نیک بسر آید . امام علی (ع)


ارتباط
اخبار وزارت ورزش و جوانان


لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان تصویب شد

»

دکتر سلطانی فر دبیر شورای عالی جوانان شد

»

پیام تبریک افشارزاده به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی

»

انتخاب شایسته و بایسته ی سایت وزارت ورزش و جوانان را در بین هفده وزارتخانه کشور در مجموع شاخص های محتوایی ، زیر ساختی ، زیباشناسی ، تعاملی و کاربر پسندی بعد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در رده دوم با 82 امتیاز

»

دکتر گودرزی: با استفاده از توان بخش خصوصی می توان ظرفیت اشتغالزایی پایدار را در ورزش بالا برد

»

 آرشیو...لینک مرتبط


گزارش تصويري


دیگر خبرها


فلفلی: فوتبال پنج نفره جایگاه خاصی در میان جهانیان پیدا کرده است

»

بهزاد زادعلی اصغر: تلاش می کنیم تا طلای پارالمپیک توکیو را به دست آوریم

»

کسب دو مدال طلا و سه مدال نقره و پنج برنز حاصل کار دو ومیدانی کاران

»

اردوی تیم گلبال جوانان از اواخر فروردین آغاز می شود

»

۲۸ شناگر به اردوی تیم ملی نابینایان و کم بینایان راه یافتند

»

زادعلی اصغری: فوتبال پنج نفره ایران نیاز به بازیکنان تازه دارد

»

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره - به فکر کسب سهمیه برای مسابقات جهانی هستیم

»

تهران - ایرنا - ورزش نابینایان همواره در بسیاری از جوامع به دلایل مختلف مورد کم توجهی قرار می گیرد. در این میان اما عملکرد کاوران ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک 2016 ریو به ویژه نایب قهرمانی و کسب مدال نقره فوتبال پنج نفره سبب شد نگرش ها به ورزش نابینایان دگرگون شود

»

موضوع: گفتگو با هنگامه صابري نابينايي كه موفق شد در‌ هاروارد تحصيل كند

»

آقا ردای سبز امامت مبارکت!

»

در پی درگذشت حجاج عزیز ایرانی / پیام تسلیت فدراسیون نابینایان وکم بینایان

»

ارائه خدمات جدید برای نابینایان در کتابخانه ملی

»

نابینایان ایرانی محروم از چراغ قرمز گویا

»

رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان تهران در پیامی پیروزی تیم فوتبال 5 نفره را تبریک گفت

»

کوهپیمایی و کوهنوردی نابینایان و کم بینایان

»

بیکاری مهم‌تر‌ین مشکل نابینایان

»
مظلومی: هدف ما کسب جایگاه بالاتر در پاراآسیایی است / گلبال شانس بالایی برای کسب سهمیه جهانی دارد

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان معتقد است: تلاش می کنیم تا سال آینده بتوانیم در بازی های پاراآسیایی جاکارتا مدال های بیشتر و پررنگ تری به دست آوریم تا سهمی در بالا بردن جایگاه ایران در این بازی ها داشته باشیم.

محمدرضا مظلومی با بیان این مطلب گفت: درحال حاضر تیم ملی گلبال مردان ایران مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد و برای کسب سهمیه مسابقات جهانی شانس بالایی دارد، چون دو تیم برتر، سهمیه ورودی مسابقات جهانی را به دست خواهند آورد.

وی افزود: مسابقات قهرمانی آسیا اواخر مردادماه در کشور تایلند برگزار می شود و دو تیم مردان و زنان ایران در این رویداد شرکت می کنند. تیم مردان ایران در چند سال گذشته بر سکوی اول آسیا ایستاده است و به دلیل اینکه دو تیم برتر سهمیه ورودی مسابقات جهانی سوئد را می گیرند تیم مردان کشورمان شانس بالایی برای حضور در این رقابت ها دارد، اما از آنجایی که در بخش بانوان فقط یک تیم جواز حضور در مسابقات جهانی را می گیرد انتظار داریم با توجه به جوانگرایی در این تیم، عملکرد خوبی داشته باشد.

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان خاطرنشان کرد: تیم ملی گلبال مردان اگر بتواند سهمیه مسابقات جهانی را به دست آورد می تواند سهمیه ورودی بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز کسب کند چون سهمیه بازی های پارالمپیک در مسابقات جهانی توزیع می شود.

وی درباره مسابقات فوتبال پنج نفره اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور این رشته از ۱۷ تا ۲۰ تیرماه در شیراز برگزار می شود. این مسابقات انتخابی تیم ملی نیز به شمار می رود تا تیم ملی تشکیل شده و برای مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی آماده شود.

مظلومی درخصوص بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: در این مسابقات سعی می کنیم تعداد مدال هایمان بیشتر و رنگ مدال ها پررنگتر باشد تا بتوانیم به بالا رفتن جایگاه ایران در این رقابت ها کمک کنیم.

وی در پایان درباره فعالیت رشته بولینگ نیز اظهار داشت: قصد داریم این رشته را فعال کنیم و مسابقات قهرمانی کشور و اردوی تیم ملی را برگزار کنیم تا یک نفر را به بازی های پاراآسیایی اعزام کنیم.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 21 تير 1396 - 15:14

کد:68501-1396
مناسبتها

نه لباس شهرت بپوش و نه لباسی که تو را بیمقدار جلوه دهد . امام صادق(ع)


هیات استانها

انجمن ها

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسیون نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.