اولین مرحله اردوی جودوکاران از روز گذشته درتهران ودر مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، این اردو با حضور 7جودوکار در خانه جودو مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است.
بعد از مسابقات انتخابی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان هفت نفر انتخاب و به اردوی تیم ملی راه یافتند، رقابت انتخابی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان با حضور محمدرضا مظلومی و علی اصغر هادی زاده، رئیس وسرپرست نایب رئیسی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار شد و در پایان هفت نفر به اردو راه یافتند.
در وزن ۶۰- کیلوگرم میثم بنی طبا از استان اصفهان، در وزن ۶۶- کیلوگرم رضا غلامی از خراسان رضوی، در ۷۳- کیلوگرم علی عباس نژاد از لرستان، در ۸۱- کیلوگرم امید جعفری از خوزستان، در ۹۰- کیلوگرم فرید عساکره از خوزستان، در ۱۰۰- کیلوگرم احسان موسی نژاد از مازندران و در ۱۰۰+ کیلوگرم محمدرضا خیرالله زاده از مازندران انتخاب شده و به اردوی تیم ملی راه یافتند.
تیم ملی جودو دو اردو در ایران برگزار خواهد کرد و ۱۰ روز اردوی مشترک با تیم آذربایجان در اسفندماه خواهد داشت.
تیم ملی جودو فروردین ماه سال آینده در جام جهانی ترکیه و پس از آن در قزاقستان شرکت می کند.
این اردو تا روز ۶ بهمن ماه در تهران ادامه خواهد داشت،تمرینات بدنسازی ملی پوشان در آکادمی ملی پارالمپیک و تمرینات فنی در سه مجموعه ورزشی سرباز، شهید افراسیابی و دانشکده پلیس برگزار می شود.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon