با 11رأی مجمع، سمیه سهیلی برای 4 سال دیگر رییس هیأت نابینایان و کم‌بینایان همدان شد.
مجمع انتخاب رییس هیأت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان امروز 15 اردیبهشت ماه با حضوررسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان همدان؛ محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان و 3 کاندیدا این هیات برگزار شد.

این مجمع که با حضور 13 نفر از اعضای مجمع برگزار شد سمیه سهیلی نامزد ریاست هیات نابینایان و کم‌بینایان توانست با کسب 11رأی از 13 رای برای 4سال دیگر به عنوان ریاست هیأت نابینایان و کم بینایان استان در سمت خود باقی بماند.

مدیر کل ورزش و جوانان همدان با تشکر از رسانه‌ها که همواره به پیشرفت ورزش نابینایان و کم‌بینایان کمک کرده‌اند، گفت: کار در هیأت نابینایان و کم‌بینایان یک فداکاری است کمک به ورزشکاران این رشته نیازمند به عشق و علاقه دارد.

وی ادامه داد : ورزشکاران هیات در مسابقات کشوری و جهانی و پاراآسیایی افتخارات زیادی را کسب نموده و با تلاشهای بیشتر و با همکاری سهیلی بتوانیم ورزشکاران بیشتری، به مسابقات اعزام کنیم و روز به روز شاهد موفقیت روزافزون این ورزش باشیم.

محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان از سهیلی به عنوان یک نیروی توانمند نام برد و افزود : استان همدان همواره توانسته افراد بزرگی را در ورزش نابینایان به مسابقات اعزام کند وامید داریم با حمایت ورزشکاران این استان نتایج بهتری کسب نمائیم .

وی افزود :ورزشکاران نابینا و کم‌ بینا افراد خواص جامعه هستند که افراد خواص توجه و بودجه خاص را طلب می‌کند و از خیلی امکانات جامعه محروم هستند و ما باید شرایطی را ایجاد کنیم تا این عزیزان بتوانند به راحتی به این حوزه وارد شوند.


©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت فدراسیون نابینایان جمهوری اسلامی ایران می باشد.

arrow icon    arrow icon