با حضور رییس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد؛ اختتامیه اولین دوره تربیت مربی فرهنگی درجه یک و دومین گردهمایی سالانه مربیان فرهنگی کمیته ملی پارالمپیک

صبح روز گذشته مراسم اختتامیه اولین دوره تربیت مربی فرهنگی درجه یک و نیز دومین گردهمایی سالانه مربیان فرهنگی کمیته ملی پارالمپیک در محل این کمیته برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، اولین دوره تربیت مربی فرهنگی درجه یک با حضور ۲۰ نفر از مربیان خانم و آقا طی روزهای ۱۵ تا ۱۸ خرداد ماه به میزبانی فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان برگزار و طی این ۴ روز مباحث مورد نظر این دوره توسط اساتید مجرب به شرکت کنندگان آموزش داده شد.
همچنین صبح امروز ۱۹ خرداد، مراسم اختتامیه این دوره آموزشی و نیز دومین گردهمای سالانه مربیان فرهنگی با حضور بیش از ۹۰  نفر از مربیان فرهنگی کمیته ملی پارالمپیک در محل تالارپارالمپیک برگزار شد.
دکتر کارگری ضمن قدردانی از برگزاری این دوره در خصوص جدیت کمیته ملی پارالمپیک به مباحث فرهنگی و لزوم در نظر گرفتن آن در کلیه شئونات صحبت کرد و توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده و نیز برگزاری این دوره به رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ارائه داد.
حجت الاسلام و المسلمین آقاتهرانی نیز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط کمیته ملی پارالمپیک در رعایت مباحث فرهنگی و اهتمام به انجام آن، مقوله فرهنگ را جزیی جدا ناپذیر از ورزش برشمرد و بر ادامه این مسیر تاکید کرد.

در پایان نیز احکام مربیانی که سال گذشته در دومین دوره تربیت مربی فرهنگی درجه دو شرکت داشتند و این دوره را با موفقیت سپری کرده بودند به آنها اهدا شد و از زحمات و خدمات حجت الاسلام و المسلمین حسینی مرادآبادی نیز قدردانی شد.