رييس هيات نابينايان و كم بينايان آذربايجان غربي در سمت خود ابقاء شد

با حضور رييس فدراسيون انتخابات هيات نابينايان و كم بينايان آذربايجان غربي برگزار و عبدالمنفاف عظيمي با كسب بيشترين آراء در سمت خود ابقاء شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان ، در اين مجمع كه  عبدالمناف عظيمي  تنها کاندیدای شرکت کننده بود باکسب  اکثریت آراء رئیس هیات نابینایان و کم‌بینایان آذربایجان‌غربی انتخاب و در سمت خود باقی ماند .

محمدرضا مظلومی رییس مجمع  گفت: ۸ رشته ورزشی داریم و امیدواریم همه رشته ها فعال و به آنها توجه شود و صرف نگاه‌ها به گلبال نباشد و ما نیز آمادگی‌ داریم حمایت های لازم از ورزشکاران داشته باشیم.

وی اضافه کرد: ورزشکاران این رشته خاص هستند و نیازمند توجه ویژه هستند و باید همه به آنها کمک کنیم و رئیس جمهور نیز در دورهمی‌ افطاری از استفاده ورزشکاران این فدراسیون از امکانات بهزیستی برای تمرینات را مقرر کردند.

این مقام مسئول از برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری در رشته های مختلف در ماه های آتی خبرداد.

سجاد بیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در این مجمع با اشاره به انتظار رویکرد تخصصی و برنامه محوری از هیات‌ها گفت: اداره کل نیز در حد اختیارات خود حمایت های لازم را از این هیات خواهدداشت و در سفر اخیر ریاست جمهوری نیز اعتبار قابل توجهی برای تکمیل احداث سالن ورزشی تخصصی مصوب شد.

وی اضافه کرد: ظرفیت و پتانسیل های بالای ورزشکاران استان ما انتظار حمایت های بیشتر از سوی فدراسیون را می‌طلبد.